De subregio's en specifieke activiteiten (tabel)

 
Hieronder wordt een overzicht gegeven van de specifieke activiteiten in de subregio's waarbij meerdere partijen zijn betrokken. Daarnaast worden de specifieke samenwerkingsstructuren met bedrijven, gemeenten en andere onderwijsinstellingen genoemd.
  
 

Subregio

Ambassadeur

Specifieke activiteiten

Samenwerkingsstructuur

Zutphen, Apeldoorn e.o.

Henk Mulder, lid College van Bestuur St. Archipel, tevens voorzitter van de stuurgroep KWTO en programmamanager

Week van de Techniek Zutphen, Week van de Techniek Apeldoorn, Giro d'Italia, Cleantech Hotspot Zwitsal Apeldoorn – Technodiscovery, Cleantech Center Zutphen, Fab-Lab papierindustrie innovatietraject

Platform Techniek Stedendriehoek, werkgroepen Deventer-Zutphen-Apeldoorn, Techniekpact Stedendriehoek - Cleantechregio

Noord Veluwe w.o. Epe/ Heerde

Rennie Oosterveld, meerscholendirecteur St. Proo

Techniek-Kunstwedstrijden NW Veluwe, BITT belevings- en inspiratiecentrum, Week van de Techniek Epe (onderdeel Stedendriehoek)

Platform Techniek NW Veluwe, Stichting BITT, Platform Techniek Epe (onderdeel Stedendriehoek)

Kampen, Zwolle e.o.

Linda Morssinkhof, clusterdirecteur Openbaar Onderwijs Zwolle e.o.

Week van de Techniek Zwolle, Technodiscovery, Techniekdag Onderwijs Salland

Platform Techniek Werkt, Vrienden van Elektro- en Installatietechniek, Platform Techniek Salland

NW Overijssel

Henk Kok, meerscholendirecteur

Techniekdag op VO school Steenwijk, deelname vanuit Hasselt techniekweek Zwolle

Deventer e.o., Almelo

Martijn Vrielink, kwaliteitsmedewerker St. Quo Vadis

Week van de Techniek Deventer, Week va de Techniek Almelo, Twente Days of Technology

Platform Techniek Stedendriehoek (werkgroep Deventer), Werkgroep Week van de Techniek Almelo, Platform Techniek Almelo i.o.

Hardenberg, Ommen

Henk Brink, voorzitter College van Bestuur Chrono

Week van de Techniek Hardenberg-Ommen

Werkgroep Week van de Techniek, Platform Techniek i.o.

Twenterand, Hellendoorn, Wierden

Koos Wolterink, lid College van Bestuur SCO-T

Techniekdag gemeente Hellendoorn, pilot PO-VO toptalent

Werkgroep Techniekdag Hellendoorn

Enschede e.o.

Wim Elfrink, bestuurslid St. Koe Enschede

XperimenTA (Zabuki), PO-VO St. Koe- Bonhoeffer, W&T Stadsveld-Pathmos, Twente Goes Techno, Red Engineers Challenge, First Lego League, innovatietraject Los Hoes Haaksbergen met bedrijven

Twente Academy Young

Oldenzaal e.o.

Arjan Brunger, voorzitter College van Bestuur Konot

PO-VO innovatietraject Talentontwikkeling en OOL